Obchodní podmínky

1. Předmět obchodních podmínek

 Předmětem obchodních podmínek je zboží nabízené na adrese www.utulnybyt.cz .
 Zboží si můžete objednat po jednotlivých baleních tak, jak je uvedeno u každé položky naší nabídky.

2. Cena

 U každé položky v nabídce www.utulnybyt.cz je uvedena cena za jedno balení, za lomítkem je uveden počet kusů v balení.
 V ceně zboží nejsou zahrnuty náklady na doručení (poštovné a balné).

3. Zasílání zboží

V současnosti využíváme přepravu prostřednictvím České pošty – obchodní balík (doručení do druhého dne) a doporučený dopis (doručení do pěti dnů), přepravu prostřednictvím přepravní společnosti General Parcel – kurýr (doručení do druhého dne). Jako další možnost nabízíme osobní odběr v sídle firmy.


Ubrousky - platba předem do 35 ks

 Při zaslání zboží "Ubrousky – platba předem do 35 ks" je připočten k ceně zboží paušální poplatek 45,- Kč za poštovné a balné. Lze použít pouze v případě, že objednávka obsahuje jen ubrousky do 35 ks. Zboží zasíláme jako doporučený dopis.

Ubrousky - dobírka do 35 ks

 Při zaslání zboží "Ubrousky – dobírka do 35 ks" je připočten k ceně zboží paušální poplatek 65,- Kč za poštovné a balné. Lze použít pouze v případě, že objednávka obsahuje jen ubrousky do 35 ks. Zboží zasíláme jako doporučený dopis.

Dobírka – obchodní balík

 Při zaslání zboží "dobírkou – obchodní balík" je připočten k ceně zboží paušální poplatek 95,- Kč za poštovné a balné.
 Při zaslání zboží "dobírkou – obchodní balík", jehož celková cena přesahuje částku 3000,- Kč, není účtován poplatek za poštovné a balné.


Platba předem – obchodní balík

 Při zaslání zboží "platba předem – obchodní balík" je připočten k ceně zboží paušální poplatek 85,- Kč za poštovné a balné.
 Při zaslání zboží "platba předem – obchodní balík", jehož celková cena přesahuje částku 3000,- Kč, není účtován poplatek za poštovné a balné.

Dobírka - přepravní služba PPL

 Při zaslání zboží "dobírkou - přepravní služba PPL" je připočten k ceně zboží paušální poplatek 116,- Kč za přepravné a balné.
 Při zaslání zboží "dobírkou - přepravní služba PPL", jehož celková cena přesahuje částku 3000,- Kč, není účtován poplatek za přepravné a balné.

Platba předem - přepravní služba PPL

 Při zaslání zboží "platba předem - přepravní služba PPL" je připočten k ceně zboží paušální poplatek 96,- Kč za přepravné a balné.
 Při zaslání zboží "platba předem - přepravní služba PPL", jehož celková cena přesahuje částku 3000,- Kč, není účtován poplatek za přepravné a balné.

Dobírka - přepravní služba PPL na Slovensko

 Při zaslání zboží "dobírkou - přepravní služba PPL" je připočten k ceně zboží paušální poplatek 299,- Kč za přepravné a balné.

Osobní odběr v sídle firmy

 Při objednávce zboží "Osobní odběr" se neúčtují žádné poplatky.

Při volbě osobního odběru vás budeme telefonicky kontaktovat pro upřesnění osobního odběru.


4. Odstoupení od smlouvy

 V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme vás o dodržení níže uvedených podmínek. Při jejich splnění vám bude vrácena kupní cena.

 Odešlete dopis (na adresu provozovatele) nebo email (na katka@utulnybyt.cz ) s textem: "Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu (pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte prosím číslo účtu)." Datum a podpis

 Zboží, které budete odesílat v rámci této záruky zpět na adresu provozovatele,  doporučujeme aby bylo v původním obalu, nemělo by být použité, nemělo by být poškozené, mělo by být kompletní a s originálním dokladem o koupi. Neposílejte zboží na dobírku (zboží na dobírku nebudeme přebírat), doporučujeme zboží pojistit.

 Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na váš účet a to nejpozději do 10 pracovních dnů od obdržení vraceného zboží.


 Storno objednávky ze strany prodávajícího - prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že zboží bylo vyprodáno. V případě, že tato situace nastane, budeme vás neprodleně kontaktovat za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

5. Dodací a platební podmínky

 V současnosti dodáváme veškeré zboží nabízené na adrese www.utulnybyt.cz obchodním balíkem, doporučeným dopisem a PPL.
 Standardní doba expedice (rozuměno předání zboží k přepravě) je 24 - 48 hodin od obdržení objednávky (pokud není u položky uvedeno jinak).

 Pokud doba expedice vychází na sobotu, neděli nebo jiný den, kdy pošta nepřijímá zásilky, posune se doba expedice na nejbližší možný další termín.

 V některých případech může být uvedena v detailním popisu některé položky naší nabídky jiná doba expedice, potom je tato doba expedice nadřazena standardní době expedice. To znamená, že pokud si najednou objednáte položku z naší nabídky se standardní dobou expedice a položku s dobou expedice např. do 3 dnů, pak bude doba kompletace celé zásilky a její expedice realizována do 3 dnů.

 Osobní dodání je možno dohodnout v sídle firmy.

Konkrétní dodací podmínky lze dohodnout e-mailem na adrese katka@utulnybyt.cz

6. Reklamace

Veškeré nabízené zboží dodáváme v originálním balení a expedici zboží věnujeme mimořádnou péči. V případě, že by jste však obdrželi zboží poškozené, v neodpovídající kvalitě nebo množství, řiďte se prosím následujícími pokyny:

 Obdržíte zásilku na poště v poškozeném obalu - zásilku nepřebírejte a informujte nás o této skutečnosti a to nejpozději do dvou dnů od obdržení zásilky. Doporučujeme při podezření, že je zboží poškozeno přepravou rozbalit zboží pro kontrolu přímo na poště, nebo za přítomnosti přepravce.

 Zjistíte, že zboží není v pořádku, až po rozbalení zásilky - informujte nás o této skutečnosti e-mailem na adrese katka@utulnybyt.cz a to nejpozději do dvou dnů od obdržení zásilky.

 Upozorňujeme, že reklamaci nebude možné vyřídit kladně, pokud pošlete zpět jen část zboží z reklamované zásilky nebo nezašlete zboží v originálním obalu.


Provozovatel virtuálního obchodu Utulnybyt.cz:

Online Stores s.r.o.
Jelínkova 20

616 00 Brno
IČO: 29188245
DIČ: CZ29188245
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
© 2007 utulnybyt.cz | Code: Redigy.cz 


etrafika.cz

dejlicka.net

www.marsiland.wz.cz/

CeskyKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu