x Návod Art Gel

Upozornění: Art Gely mají v tubě mléčné zabarvení, svou výslednou barvu získají až když vyschnou.

Způsob aplikace
 • Aplikační špičkou

  Špičku našroubujte místo uzávěru a uřízněte její vrchol. Podle toho, jak bude velký otvor, tak bude silná stopa Art gelu. Nebo vytlačujte gel přímo z tuby a malujte tenké linie, kontury nebo pište ozdobné ornamenty.
 • Špachtlí

  Špachtlí naneste silnější vrstvu a díky optimální hustotě Art Gelu můžete gel tvarovat a modelovat. Lze použít kovové nebo plastové špachtle různých tvarů, plastový příbor a pod.
 • Štětcem

  Použijte nejlépe štětec se syntetickými štětinami, Art gel lehce roztírejte. Štětcem můžete gel tvarovat a upravovat reliéf plochy.
 • Přes šablonu

  Díky pastovité konzistenci je Art Gel mimořádně vhodný pro nanášení přes šablony. Po nanesení gelu upravte povrch a šablonu ihned sejměte, aby nepřischla k podkladu.
Aplikační špička
Špičku našroubujte na tubu 100 ml místo uzávěru. Před nanášením gelu špičku seřízněte, doporučujeme řezákem, aby se nedeformoval kulatý tvar hrotu.

Ukázky postupu práce

  Plátno nejdříve natřete akrylovými barvami Hobby Acryl matt. Po zaschnutí nalepte univerzálním lepidlem na découpage ubrousek. Přímo z tuby vytlačujte Art gel.
  Aplikační špičce nejdříve seřízněte vrchol,
našroubujte na tubu a vytlačujte Art gel.
  Nanášení Art Gelu štětcem
  Barevnost Art gelů po vyschnutí.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
© 2007 utulnybyt.cz | Code: Redigy.cz 


etrafika.cz

dejlicka.net

www.marsiland.wz.cz/

CeskyKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu