x Návod Malgel


Způsob aplikace:
- Štětcem: Použijte nejlépe štětec se syntetickými štětinami, např štětce Home Art.
- Špachtlí: Špachtlí nanesete silnější vrstvu, Malgel můžete tvarovat a modelovat.
Lze použít kovové nebo plastové špachtle různých tvarů, plastový příbor a pod.

Materiál:
Malgel - barvy Hobby Acryl matt: červená 317, karmínově červená 312, blankytně modrá 410, černá 706, měděná 806 - špachtle - štětec - houbička - plátno 40 x 50 cm

   
Na plátno natřete akrylové barvy Hobby Acryl matt. Nanášet je lze štětcem, zajímavých efektů dosáhnete kuchyňskou houbičkou.
Malgel nařeďte 2:1 vodou a nalepte jím útržky tapet i látku. Vše předem namočte ve vodě. Látku při pokládání na plátno různě nařaste a ještě z vrchu přetřete. Malgel látku ztuží a látka zůstane načechraná i po vyschnutí.

 
 
Střepy porcelánu, mince, korálky a ostatní přilepte menším množstvím neředěného Malgelu.
 
Do barvy Hobby Acryl matt přidejte Malgel. Tuto hustou hmotu naneste špachtlí.
 

Struktury

Materiál:
Malgel - Hobby Acryl matt: pastelově žlutá 203, žlutá 208, červená rumělka 306, bambusová 601, měděná 806 - štětce - špachtle - houbička - ubrousky - plátno 30 x 30 cm

   
Plátno natřete akrylovými barvami Hobby Acryl matt. Na suché plátno naneste silnější vrstvu naředěného Malgelu s vodou (2:1). Z vícevrstvého ubrousku oddělte pouze první potištěnou vrstvičku a tu pokládejte na plátno tak, že vytváříte různé záhyby a zlomy ubrousku. Přetřete Malgelem.
Strukturu mimo potištěný ubrousek vytvoříte, když nařasíte jednu vrstvu bílého ubrousku. Přetřete Malgelem. Uschlou část s bílým ubrouskem přetře- te světle žlutou barvou. Nerovnosti pak vyniknou, když suchou plochu přetřete akrylovými barvami - nejlépe houbičkou - barva ulpí jen na výstupcích.

 
 
Malgelem můžete zahustit akrylovou barvu. Tuto hustou hmotu nanášejte špachtlí. Díky Malgelu bude barva brilantnější a získá hedvábný lesk.
 
Barvu Hobby Acryl matt naneste špachtlí, docílíte efektních okrajů koláže.
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
© 2007 utulnybyt.cz | Code: Redigy.cz 


etrafika.cz

dejlicka.net

www.marsiland.wz.cz/

CeskyKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu