x Návod malování na sklo

Malování na sklo

Kreslení kontur
 
Obrázek, který chcete malovat si připravte ve velikosti 1:1. Použijte hotovou předlohu, nebo vlastní kresbu.

Tu vsuňte pod hladkou folii, např. obal na sešity, popřípadě do kapsy tzv. eurofolie na dokumenty. Konturou (můžete vystřídat i několik barev kontur) nakreslete obrysy kresby. Jednotlivé tahy by měly na sebe navazovat, tak, aby malé plochy byly uzavřené a barva pak neutíkala ven.

Konturu ponechte alespoň trochu zaschnout (záleží na množství nanesené vrstvy), minimálně 20 min. až 24 hod. (obzvlášť malým dětem se obrázek lépe vybarvuje barvou, když je kontura zaschlá).

Vybarvování
  Jednotlivé menší plochy mezi konturami vyplňujte barvami. Do políček nanášejte rovnoměrně vrstvu barvy - asi 1 mm. Odstíny můžete přímo na folii mezi sebou různě mísit (např. špejlí) a tím vzniknou zajímavé efekty.

Na sjednocení plochy pozadí lze použít bezbarvou barvu, která spojí jednotlivé kousky ve větší celek (např. tykadla motýla), lépe se pak s obrázkem manipuluje.
Celý obrázek nechte ve vodorovné poloze v pokojové teplotě uschnout cca 12-24 hod.

Pak jej snadno sejměte a "přilepte" (umistěte) na sklo, zrcadlo, kachličky...

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
© 2007 utulnybyt.cz | Code: Redigy.cz 


etrafika.cz

dejlicka.net

www.marsiland.wz.cz/

CeskyKutil.cz - internetový hobby magazín pro celou rodinu